Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúkat mennyire zavarja a...

A fiúkat mennyire zavarja a narancsbőr? Nem brutál téma. A segítséget köszi! Kort is írjatok köszi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 23:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar ha egy pici narancsbőr van a combján a csajnak, de még a fenekén is lehet egy nagyon minimális.

remélem segítettem, máshol már eléggé zavar.

16f

2010. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a pasik többségének halvány fogalma sincs arról, hogy mi az a narancsbőr. Egy okos nő pedig nem is hívja fel rá a figyelmet :) Nem kell takargatni magunkat, és nem szabad sopánkodni sem.

Az, hogy egy nő magában mit gondol a testéről, nem kell, hogy nyilvános téma legyen. Ha a pasink tökéletesnek lát minket, akkor hagyjuk meg őt ebben a hitében!

2010. jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azt sem tudják, mi az, hogy narancsbőr...
2010. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

26/F


Nem szeretem a narancsbőrt, mert a tulaj igénytelenségét mutatja önmagával (testével, egészségével)szemben. ha egy lányon már tizenéves korban NB van, mi lesz késöbb?


Tehát nem az NB itt a probléma, hanem az a fals értékrend, hogy ne törődj a testeddel, zabáld a sok szemetet. ha jól kell kinézni, akkor vakold be magadat kozmetikumokkal, szerezz egy márkás cuccot, LV táskával, a narancspőrre meg kenjél valami hatástalan krémet. Na ezt nem szeretem, és azokat a lányokat, akik ezt képviselik.

2010. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak ez genetika,hirtelen súlyingadozás és kötőszövet gyengeség is okozhatja.Nem igényesség kérdése!A kérdezőnek próbáld halványítani és a többiek jól mondták ne hívd fel rá a figyelmet.30/N
2010. júl. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!!!
2010. júl. 1. 11:09
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis van és nyáron még látszik is de kb észre se veszi senki mert úgy viselkedek mintha ottse lenne ennyi :)
2010. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
07:44 Butaságokat beszélsz. Ezzel nyugtatják magukat az igénytelenek, hogy ne kelljen semmit sem tenniük az ügy érdekében. a narancsbőr nem a genetikán múlik. Hanem a hozzáálláson.
2010. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 26/F. Sajnos a narancsbőr a genetikán is múlik....Nem mindegy, hogy valaki milyen kötőszövettel, illetve anyagcserével rendelkezik. Rengeteg vékonyka lányon lehet cellutiszt látni. Én kifejezetten vékony, izmos vagyok,hetente 4X edzek, odafigyelek a táplálkozásomra, szaunázom, kenegetem magam, mégis rendelkezem minimális narancsbőrrel.Bár ez egyenlőre csak akkor látszik,ha összeszorítom a bőrömet, de benne van a pakliban, hogy pár év múlva rondább lesz.

Egyébként azt vettem észre a pasikat nem igazán izgatja a dolog, ha nem ölt extrém méreteket a narancsbőr.


Egy kis infó a témáról:

Genetika

Hiába halljuk, hogy edzéssel, helyes étrenddel elkerülhető a narancsbőr, ha az édesanyánk, nagymamánk - a családi genetikánk - hordozza magában a cellulitisz, a laza kötőszövetű bőr lehetőségét, akkor az ellen szinte tehetetlenek vagyunk. Ahogy a genetika határozza meg a szemszínünket, az alkatunkat, az alapvető tulajdonságainkat, pontosan úgy befolyásolja a bőrünk állapotát is. Természetesen erre is jó időben felkészülni. Ha a család női ága laza kötőszövettel rendelkezik, akkor még alaposabban kell ügyelni a megfelelő mozgásra, táplálkozásra, hogy legalább késleltetni tudjuk a megjelenését vagy csökkenteni a cellulitisz mértékét. Ha valaki genetikailag hajlamos rá, akkor már 14-19 éves korában jelentkezhetnek a tünetek. 20-30 éves kor között már a nők 45 százaléka, 40 éves kor felett pedig a hölgyek 65 százaléka találkozik a problémával. Aki pedig sport és diéta nélkül is feszes fenékkel és combokkal rendelkezik, az valószínűleg jó géneket örökölt.

[link]


26/N

2010. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!!!!sokat segítettetek!!esetleg alakinek van ötlete h milyen torna gyakorlatokkal vagy módszerrel lehet a narancsbőrt eltünteteni??előre is köszi...
2010. júl. 1. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!