Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajpakolásnál mennyit kell...

Hajpakolásnál mennyit kell felvinni?

Figyelt kérdés

Vettem hajpakolást, mert elég száraz a hajam, viszont akárhol olvastam, sehol nem írták, hogy mégis mekkora mennyiséget kell felvinni a hajra. Kicsivel váll alattig érő barna hajam van. Egy teáskanyálni elég? Nyilván nem használok hozzá teáskanalat, csak próbálom belőni a mennyiséget. Minden hajmosásnál használnom kell?

Ha számít: Garnier Fructis banana hair food-ot vettem.

Köszönöm előre is.


2019. febr. 8. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyit szeretnél.
2019. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hair food-ot használok, csak más fajtát. Én úgy szoktam, hogy kb a fülemtől a hajvégekig rákenek kb két diónyi mennyiséget. Mondjuk nekem hátközép alá ér kicsit a hajam. Mindig annyit kenek amennyit úgy látom, hogy igényel a hajam. Minden hajmosás után használom, hetente kétszer mosok hajat. Biztos te is gyorsan kitapasztalod majd, hogy mennyi kell. :)
2019. febr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor szerintem elsőnek kicsit kevesebbet rakok fel, és utána majd a következő mosásnál megpróbálkozom többel. Félek, nehogy zsírosodjon tőle a hajam, a hajtöveknél zsíros a hajam, de a hajam nagy része pedig száraz. Elég komplikált.
2019. febr. 8. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne kend a hajtövekre, csak lejjebb. Én is így szoktam.
2019. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egesz hajadra vigyél fel belole. Hagyd rajta 5 percig kb es utana oblitsed le es aztan samponnal mosd meg a hajad utana. Igy is jó. Legalabbis en igy hasznalom es nekem bevallt. Szinten a garnieres bananos hajpakolast hasznalom en is
2019. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hajtövekre nem mertem, inkább kb a hajam felétől bekentem alul, de nem mertem sokat tenni, csak keveset. Már ennyitől is nagyon puha lett a hajam, és könnyen ki tudtam fésülni. :) Legközelebb majd teszek kicsit többet, ha nem fog tőle hamar zsírosodni a hajam.

Még egyszer köszönöm a válaszokat. :)

2019. febr. 8. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!