Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos hajnövesztő...

Milyen hatásos hajnövesztő módszereket ismertek? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok, fenékig érő hosszú fekete hajam volt, de mivel gimibe jöttem, gondoltam beújítok. Levágattam, beszőkítettem, de rettenetesen megbántam, mert csak töredezik, vékonyodik a hajam, egyre rövidebb.

Már visszafestettem az eredetihez hasonló színre, azóta mintha kicsivel szebb lenne.

Viszont ez a vállig érő típus meg nem illik hozzám, sokan mondták már, hogy ez gáz nekem.

Vettem ricinusolajat, mert ismerősömnek bevált, most az van a fejemen, kíváncsi leszek az eredményre, mert sajnos elég sok rossz tapasztalatot is olvasok.

Néztem ezeket a Milva samponokat, de nem tudom, nem tűnik valami komolyan. Esetleg valaki használta már? Vagy bármilyen más hajnövesztő sampont?


2019. febr. 11. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Két hete már nem vasalom, észrevettem, hogy azóta kevésbé töredezik.
2019. febr. 11. 18:08
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Sok vitamin: [link]

[link]

Egészséges étkezés.

A hajnövekedésnek is vannak fázisai, hogy mikor nő, ezt a fodrászom mondta.

2019. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
havi 1-1,5 centit nő, semmitől nem fog többet.
2019. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj+kókuszolaj

Hetente egyszer rákened a fejbőrödre, folpackba majd törölközőbe csavarod, rajta hagyod pár órát majd megmosod a hajadat.

Nálam eddig bevált.

2019. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!