Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam ajándékba karácsonyra...

Kaptam ajándékba karácsonyra céges ajándékként 2 db CLARISONIC arctisztító készüléket. Mivel nincs szükségem kettőre, az egyiket eladtam Jófogáson. Azt írja a vevő, hogy hibás, vegyem vissza?

Figyelt kérdés

Egy szerbiai hölgynek adtam el, személyesen jött el érte. Kb 1 hét múlva írt, hogy nem jó a töltője, visszahozná a gépet, vegyem vissza. Én inkább azt javasoltam, hogy nekiadom az én gépem töltőjét, el is fogadta, kicseréltük.

Most ismét rámírt, hogy nem kapcsol be a gép egyáltalán, az én töltőm se jó neki. Írt a Clarisonicnak, ahol elutasították a garanciaigényét, mert nem lett bekapcsolva 3 havonta a gép, és teljesen lemerült az akksija, tehát rossz, nem javítható. (Csak a készülék szétpattintásával lehet cserélni az akkumulátorát.)


Azzal vádol, hogy nekem tudnom kellett volna, hogy 3 havonta be kell kapcsolni a gépet és miattam ment tönkre.


A gépet papírok nélkül adtam el, a boltihoz képest 60%-os áron, tehát nincs hová visszavinni, mint írtam, én is ajándékba kaptam őket, ráadásul külföldi cégpartnerektől.


Ti mit tennétek?


2019. febr. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mielőtt megveszek valamit, utána olvasok, a működtetésének is. Ha ez a hölgy nem tette meg, nem tájékozódott arról hogyan kell használni a gépet, az az ő baja.

Én nem venném vissza, te még így is többet tettél, mint amit átlag ember tenne. Tönkrement, ez van, legközelebb olvassa el a termék használati útmutatóját, neten elérhető, ha mégse akkor a céget fel lehet hívni tájékozódás céljából.


Az h ő hülye ehhez, az nem a te hibád

2019. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd vissza!
2019. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem vennem vissza, igyis mar tobbet adtal neki mint erdemelne. Valoszinuleg amugy is csak meggondolta magat es kitalalja a dolgokat, sok ilyen van.
2019. febr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeteket! Nagyon kellemetlen helyzet :/
2019. febr. 13. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!