Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arctisztító tonikot...

Melyik arctisztító tonikot ajánlanátok zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig Eucerin arctisztító tonikot használtam, de mivel már nincs belőle sok, vennem kell másikat. Mivel csodát nem művelt a bőrömmel, most egy olcsóbb, drogériában kaphatót szeretnék venni. Ti ezek közül a márkák közül melyiket ajánlanátok?

-Nivea

-Himalaya

-Garnier


Előre is köszönöm! :)


2018. nov. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Garnier 3in1


DE!!!


Étkezz egészségesen, igyál napi minimum 2 liter vizet, mozogj rendszeresen. Ha ezt betartod, akkor nem lesznek pattanásaid.

2018. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Étkezz egészségesen, igyál napi minimum 2 liter vizet, mozogj rendszeresen. Ha ezt betartod, akkor nem lesznek pattanásaid."


Ez nem igaz. A tesóm ezeket mind teszi, és pattanásos, én egyiket sem, és egy darab sem volt soha.


Kérdező, olyat nézz, amiben nincs alkohol.


Az biztos, hogy az arclemosód, hidratálód megfelel a bőrödnek?

2018. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a laroche posay effaclar duo + es a csomagban hozzakaphato habzo lemoso tette rendbe az arcom, paromnak szinten :) 4-5ft egyutt a ketto, kb fel evig eleg, en reggel-este kremezem es mosom veluk az arcom :) kb 3 honap alatt teljesen rendbehozta az egeszet
2018. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Garnier! Szőlőmag olajos, vagy propoliszos tonik. A lehető legjobb drogérias viszonylatban!
2018. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!