Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fanszőrezt? (Többi lent)

Fanszőrezt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, és úgy gondolom kéne valamit kezdeni a dzsumbujjal odalenn... De nem tudom kit kérdezhetnék, hogy mivel milyenre kell vágni. Ebben szeretnék tanácsot kérni. Tehát lányok, ha meglátjátok egy fiú igéjét, hogyan tetszik? Teljesen leborotválva? Esetleg méretre vágva? Vagy ha dzsungel van ott? És fiúk, ti hogyan vágjátok? Mivel? Mekorrára? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. febr. 19. 22:28
 1/6 anonim válasza:
Ez nem éppen az emberek kategóriába tartozik :D
2019. febr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar, ha a barátom nem borotválkozik odalent. Igazából nekem bárhogy jó, de ez csak az én véleményem, mindenki mást preferál.
2019. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem dzsungel van ott lenn de nem zavar nem nyìrom
2019. febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon régóta csupasz, mondjuk én gyantáztatom. Eddig minden barátnőmnek így tetszett, egyik sem szerette volna ha megnövesztem. :) Szóval a csupasszal nem lehet mellélőni. :)
2019. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csupasz.
2019. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagy a dzsumbuj odalent de engem se zavar es a baratnomet se.

Mashol amugy odafigyelek erre csak ott lent nem nyirom.

2019. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!