Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úszás mellett hajfestés?

Úszás mellett hajfestés?

Figyelt kérdés
Sötétbarna az eredeti hajszinem de most feketére festettem. Járok úszni és most az merült fel hogy ott ugye a klóros víz nemcsak szárítja de jobban koptatja és ezáltal vilagosodik a hajszín. Az edzés egy órás és hetente körülbelül 2szer megyek, esetleg 3szor. Ha edzés után egyből hajat mosok akkor is ugyanúgy kivilágosodik? És mit tudok a vilagosodás vagy kopás ellen? Mennyire fog kopni? Emiatt többször kell majd akkor festeni? Bocsi a sok kérdésért, de szeretem a hajam és úszni is szeretek, remélem nem üti egymást a kettő és valahogy megoldható. Előre is köszönöm. ☺️
2019. febr. 20. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazan tudsz mit tenni, a viz kifogja koptatni. Hajmosasnal hideg/langyos vizet hasznalj. Esetleg hajmosaskor szinfrissiteskent hajszinezot keverj a samponba/balzsamba.
2019. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a festék és a klóros víz egyáltalán nem jönnek ki :(

Én évek óta festem a hajam, és egy ideig jártam uszodába. Alapvetően elég volt kb 2 havonta festetnem, de amíg úsztam, addig havonta kellett, mert nagyon gyorsan kopott, plusz ki is szárította a víz, és töredezett.

Hiába mosod meg rögtön edzés után, ha előtte egy órát ázik a klóros vízben.

Úszósapka nem opció esetleg?

2019. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Használok úszósapkát, de abba is belemegy a víz, egyszerűen nem tudom kikerülni hogy vizes legyen.
2019. febr. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!