Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hőillesztéses hajhosszabbítás...

Hőillesztéses hajhosszabbítás károsítja a hajat? Lassabban nő az igazi haj a hosszabbítás mellett?

Figyelt kérdés

Szőkítéstől leégett a hajam, rövidre kellett vágni. Vissza is festettem barnára, soha többet hajfestés. Viszont gyűlölöm a rövid hajat, nagyon rosszul is áll, így elgondolkoztam a hajhosszabbításon.


Egyelőre nem sokat tudok a témáról, így mindenféle tanácsnak, tapasztalatnak örülök.


Ez mennyire károsítja a hajat, mennyire gyorsan fog nőni mellette az igazi hajam?

Illetve mennyi időnként kell újrarakni a póthajat?



2015. nov. 17. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem a legjobb ha azokat kérdezed akik evvel foglalkoznak.


[link]


Itt mindent megtudhatsz a hajhosszabbításról, ráadásul beszélhetsz is velük ingyenesen, legalábbis ezt írják az oldalukon. :)

2015. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább legyél türelmes és hanyagold a hajhosszabbítást. Semmilyen féle póthaj nem tesz h

jót a hajadnak, csak még jobban tönkre fogja tenni. Persze az ehhez értő "szakemberek" úgy is azt fogják mondani hogy nem károsítja, csak azért hogy kifizess egy vagyont...

2015. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, ugyanígy jártam én is, vállig sem ért a hajam miután levágattam, most már 5 hónapja, hogy levágattam, és elég szépen megnőtt azóta a hajam, ricinusolajat használtam, és egyszer sem vasaltam azóta, a hajam szép, és nem bántam meg így utólag belegondolva a vágatást sem, még ha muszáj volt is, mert új életre kelt a hajam
2015. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!