Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak, van hő nélküli...

Göndör hajúak, van hő nélküli hajegyenesítő tippetek?

Figyelt kérdés
3b hajam van, arra gondoltam, ha vizesen befonom és úgy hagyom megszáradni, attól egy kicsit egyenesedik? Nem kell szuperegyenesnek lennie, csak ki szeretném próbálni, milyen, ha kevésbé göndör. Nem szeretném tönkretenni hajvasalóval vagy forró hajszárítóval. Nektek van erre valami bevált praktikátok? Köszi!

2019. febr. 20. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az használ, ha szárítás közben folyamatosan fésülöd és nem hagyod göndören megszáradni. De ez inkább hullámosabb hajnál válik be, szerintem a 3b már túl loknis. A hajszárítót a legalacsonyabb hőmérsékleten használd!
2019. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 2b/c vagyok.

Szerintem az a legjobb, ha veszel extra nagy méretű hajcsavarókat, és hagyod magától, nyáron akár a napon megszáradni.

Nem lesz szögegyenes a végeredmény, de még mindig jóval egyenesebb, mint a sajátom és a formája is szép lesz.

2019. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!