Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levagattam a hajam! Van...

Levagattam a hajam! Van tippetek gyors hajnovesztesre? A tobbi lent

Figyelt kérdés
Szval, hosszu hajam volt... kb konyekig ert. Egyik nap ugy ebredtem hogy le szeretnem vagatni vallig. Ra ket napra mar fodrasznal ultem. Levagta. Sokat. A problemam az, hogy egyaltalan nem all jol es szeretnem vissza noveszteni a regebbit! Ha tudtok vmit amit en nem kerlek segitsetek! Puszi

2018. febr. 24. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem létezik hajnövesztő
2018. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 1-2 cmt no a haj, ennel tobbet szinte lehetetlenseg. En probaltam a ricinusolajas pakolast, de ugy vettem eszre hogy inkabb szemodlok, szempillara hatasos, hajra annyira nem. Max ha az egeszre rarakod, akkor szep egeszseges lesz.

Az egesz titka az egeszseges etkezes es sok viz fogyasztasa. Vitamindus etrenddel felgyorsithatod a haj novekedeset, de akkor is max 2 centit fog noni havonta.

Ne rakd hokezelesek ala: hajvasalo pl. Nagyon csunyan letoredezhet tole a hajad, es ha nem vagatod rendszeresen ugy tunik, mintha nem none.

Hasznalj hajvegapolo szereket, nekem a Helia D-tol van egy, es nagyon szuper. Hajpakolasnak ajanlom a schwarzkopf kaviart, nekem eleg egeszseges lett tole a hajam.

Szoval annyi a lenyeg, hogy hajnoveszto szer nincs, csak egeszsegesen kell tartanod es nem szabad hagyni hogy letoredezzen!

2018. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Fond be, kosd ossze nekem igy gyorsabban no. De kinek mi :)
2018. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Türelem, ennyi. Vállig érőt igazából nem probléma visszanöveszteni, mert csak a hossza lett kevesebb, a formája tulajdonképpen ugyanaz, mit előtte volt :) (ellentétben azzal, hogyha teljesen rövidet vágattál volna).
2018. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozd ki belole amit lehet. Lehet hogy mégrövidebb sokkal jobban áll majd
2020. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!