Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van koztetek olyan akinek...

Van koztetek olyan akinek problemas boret sikerult elfogadhato allapotuva tenni gyogyszer nelkul?

Figyelt kérdés
A doki szerint vmi hawaii szigeten kellene elnem de persze arnyekban h a borom jol erezze magat. Ez nyilvan kivitelezhetetlen. Keptelen vagyok elfogadni h soha nem lesz pattanastalan borom. 36eves vagyok, szep vonasokkal, de mindent megkeseritenek a pattanasok, az azutan maradt foltok.
2019. febr. 22. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mitől vagy ennyire pattanásos? :O Milyen betegségben szenvedsz?

Miket próbáltál már, hogy a pattanásaidat eltüntesd?

2019. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztó állapotú volt a bőröm, amíg ki nem alakítottam egy a bőröm számára tökéletes reggeli és esti rutint. Azóta nagyon ritka, hogy pattanás jön ki rajta, ha jön is pici és hamar el tűnik :) Egyébként nekem kombinált zsíros bőröm van.
2019. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Normal a sulyom, nem eszek zsirosat, pajzsmirigy alulmukodesre szedek thyroxinet.

Erzekeny a borom, apro pihes mindenutt (szoke vekony), bordoki szerint amikor pattanasom van az olyan mint egy szortuszogyulladas, allvonalban viszont rengeteg mitesszer illetve ez a whitehead van, aminek nem tudom a magyar megfelelojet, ez allitolag teljesen a hormonalis egyensulytalansagnak tudhato be. Marmint amikor allkapocs alatt es ket oldalt van vki kiomolve.

Rendszresen tisztitom, ejjelre ha eszembe jut bekenem ejjeli kremmel, de nem mondanam azt sem h tulkremezem v h tul sok sminket hasznalok es eltomodnek. Lyukas fog sincs.

Idonkent a doki felirja a Zindaclint ami enyhe v kozepes aknera valo.Segit, de nem szeretnek ezzel elni.

2019. febr. 22. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a kamilla és körömvirág teás borogatást. Mind a kettő gyulladáscsökkentő, ugyan szárít a kamilla, de hatásos.


Remélem napi minimum 2 liter vizet is iszol.


Sajnálom a problémádat és kitartást kívánok neked.

2019. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálaton voltál már? Lehet, hogy csak simán érzékeny vagy valamire és egy étrendváltás megoldja a problémát.
2019. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ténylegesen csak az isotretinoin segített.. :/
2019. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!