Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcomon sokkal barnább a...

Az arcomon sokkal barnább a bőr mint a testem többi részén. Szeretném ha olyan fehér lenne, mint máshol. Hogyan érhetem ezt el?

Figyelt kérdés
Esetleg kozmetikus tud segíteni? Vagy vannak erre különféle krémek, arctisztítók? Privátban is elfogadok segítséget!

2019. febr. 22. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hypo?
2019. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak kremek is, ha bemesz dmbe stb biztos tudnak mutatni. Illetve neten is vannak hazi praktikak. Pl

[link]


Ez nagyon keresett amugy azsiai nok korebe igy a kinai boltokba is biztos van ilyen krem

2019. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azert barnàbb mert többet éri a nap.
2019. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
Fair and lovely fehérítő krém, a fővárosban indiai boltban kapható de ebayről is rendelhetsz. 1200-1500 ft és nekem a pattanások ellen is használt, mattít, primerként is működik. + keress egy magas faktorszámú fényvédőt és használd egész évben.
2019. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a naptól van, mert nekem pár éve kezdődött ez, és évszaktól független :/ Mindenkinek nagyjából egyforma, észrevehetetlen ha van különbség, nekem meg... Ezeknél a krémeknél mennyi idő múlva lesz hatás?
2019. febr. 23. 10:12
 6/8 Metionin ***** válasza:
Hatás azonnal de csak pár hónap múlva látható amikor lecserélődik teljesen a barnább hámréteg. Keresgélhetsz koreai fehérítő krémek között is, ott ez természetes mert náluk a fehér bőr az ideál.
2019. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Mi van azokkal akik kreol bőrrel születtek? Ők az egész testükre ilyen krémeket használnak? (Ez csak érdekel :D)
2019. febr. 23. 15:10
 8/8 Metionin ***** válasza:
Azoknak biztosan szívás, de lehet hogy ha hosszú évekig kenegetik magukat, nekik is használ. Mert ők egész kiskamasz koruk óta ezt csinálják, fehérítő krémek, szappanok + sooook sok fényvédő, állandóan.
2019. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!