Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett feketebol sotetszoke haj?

Festett feketebol sotetszoke haj?

Figyelt kérdés
Jelenleg festett fekete hajam van, alapjaraton egeszseges de elegge hullik mar evek ota. Szeretnem kiszivatni a feketet es sotetszokere festeni de ez roncsolja a hajat ugyebar. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban? Mennyivel lenne rosszabb allapotban a hajam, szerintetek jobban hullana? Mondtak mar olyat is hogy nem vagnanak bele a helyembe mert kb nem marad hajam bar ez nem tudom mennyire tulzas. Nem igazan vagyok otthon a temaban. Valaszokat elore koszonom :)

2019. febr. 24. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Millió ilyen kérdés van már fent, használd a keresőt és a kulcsszavakat. De ott a google is

Egyébként ez egyénenként változó. Lehet a te hajadnak nem okozna akkora kárt mert pl egészségesen élsz, jó a genetikád, de az is lehet hogy valóban tönkretennéd teljesen. Nézz utána a c vitaminos hajfesték eltávolításnak, alkalmazd párszor utána szívasd le. Talán nem gyilkolod le a hajad teljesen.

2019. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fekete festéktől nekem is hullott a hajam. Váltottam vörösre, majd barnára, azóta oké. A feketéből szőkére akciót mindenképp fodrásszal vitasd meg, és ő is végezze el.
2019. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!