Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért sötétedett vissza a...

Miért sötétedett vissza a hajam? (Aszkorbinsavas festékeltávolítás)

Figyelt kérdés
Sötétbarna hajfesték fekete lett a hajamon. Erre 2x kentem aszkorbinsavas pakolást, a töve rezes barna lett, az alja szép barna. Vettem egy hamvas, világosbarna hajfestéket ami hasonló az eredeti hajszínemhez. Befestettem de sötétebb barna lett az eredeti hajamnál. Ez miért történt? Olvastam hogy talán nem öblítettem ki rendesen az aszkorbinsavas pakolást. Ez lehetséges? Hogy és mennyire kell akkor kimosni?
2019. febr. 25. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
A bolti festek altalaban mindig sotetebbre fogja a hajad. Idovel kikopik.
2019. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Porózus lett tőle a hajad, jobban magába szívja a pigmentet. A bolti festék alapjáraton sötétebb lesz, de ilyenkor amúgy is jobb békénhagyni egy ideig és később fodrásszal befestetni mint dobozossal rámenni mert kiszámíthatatlan lesz az eredmény.
2019. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is világosítottam aszkorbinsavval és nekem nem sötétedett vissza. Szerintem is túl sötét festéket vettél.
2019. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!