Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen bőrszínhez hány alkalom...

Ilyen bőrszínhez hány alkalom szolizás kell?

Figyelt kérdés

Aki ért a szolizáshoz annak megköszönöm, hogyha segít, hogy a csoki vagy a sima szoli jó-e? És ehhez hány alkalom kell? És látszik valakin, hogy szolizott barna és nem mondjuk "roma" barna, bocsi ha valakit rosszulérint, hogy így fejezem ki, de nem vagyok rasszista:D ja és ami fontos lehet hogy teljesen fehérbőröm van. Abban még esetleg, hogy hogy működik a szolizás és muszáj minden alkalomkor szőrteleníteni mindenhol, hogy egyenletesen barnuljak vagy ez csak egy tévhit?


[link]


2019. febr. 27. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát az is fontos, mennyire vagy égő típus, mert lehet, hogy inkább piros leszel, és kevésbé barna :P Akkor látszik, hogy szolibarna vagy, ha túlzásba viszed. Fürdeni lehet utána is, szőrtelenítésől még nem hallottam. :D Én májusban szoktam menni alapszínért, hetente 1x 6 percet, könnyen barnuló típus vagyok, nekem elég ennyi.

A többiről nem kezdek papolni, majd megteszi más.

2019. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!