Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér a bőröm, mit...

Nagyon fehér a bőröm, mit tehetnék annak érdekében, hogy valamivel sötétebb szinu legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon fehér bőrű lány vagyok, mindig sápadtnak nézek ki. A táskák is jobban látszanak a szemem alatt. Nincs valami módszer vagy dolog ami kicsivel sötétebbé tenné a bőrszinemet? Eléggé zavar ez a sápadt kinézet. Sokszor hiszik azt is, hogy beteg vagyok, vagy éppen elájulni készülök. Valakinek valami ötlet? Akinek szintén világos bőre van, titeket nagyon zavar? Ti mit tesztek ellene?

2019. márc. 5. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szolárium de ésszel! Mással nem tudod sötétíteni.
2019. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon világos bőröm van, de nekem tetszik.
2019. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyen fehér bőrű lányok tetszenek
2019. márc. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon különleges és szép! Egyik barátnőm azt hitte senki nem szereti majd mert :

Szeplős

Sápadt fehér bőr

Vörös barna szem

Barna haj

Fogszabályzó

164cm

És az osztályban 18 fiubol 15 szerelmes volt bele de azon kívül is,mert különleges,úgyhogy szerintem maradj ilyen!

2019. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!