Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy mindjárt 3 éves...

Van egy mindjárt 3 éves macsekom. Na szóval hát hogy azt vettem észre rajta hogy a farkán ilyen fehér kis giliszta vagy nem tudom mi volt ami mozgott is és több is volt rajta, ezek mit lehetnek? Valamit elkapott mit? Kell tennem ennek érdekebén?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Férges. Vegyél neki féreghajtót, két hét múlva ismételd meg, utána háromhavonta rendszeresen. Ha kinti cica és vadászni is szokott, nyugodtan lehet akár havonta is.
2014. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés,köszi a választ, kinti cica, akkor fogok is neki venni :) csak a 3 év során nem találkoztam még ilyennel nála
2014. dec. 20. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már kijön belőle, igen-igen fertőzött! Ajánlatos lenne a családnak is beszerezni féreghajtót, mert elődordulhat, hogy ti is fertőződtetek.
2014. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh okés,de macskázás után mindig kezet mosok akkor is elkaphatom?
2014. dec. 20. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Gondolom, nem csak a kezeddel érsz hozzá. (haj, ruha, cipő)

2014. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehetséges a dolog,de remélem hogy nem
2014. dec. 20. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!