Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valaki, akinek van bevált...

Van valaki, akinek van bevált tippje zsíros haj ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar, hogy masodik napra mar zsiros a hajam, pedig sokat olvastam utana, hogy mit tehetnek ellene... ketnaponta mosom, pedig odafigyelek a rendes hajmosasra, csalansampont hasznalok, es mindig 2x samponozok, nem hasznalok semmi balzsamot vagy egyeb ilyesmit a hajamra, a fesumet is mindig tisztitom, es nem is simogatom vagy fesulom sokat a hajam, igyekszem kerulni az olajos, zsiros eteleket es tobb vitamint bevinni a szervezetembe... de semmi, ugyanolyan zsiros😩

Ha valaki tudna egy szamara bevalt tippet ajanlani, ossza meg velem, mert ez mar tenyleg nagyon zavar. :(

Elore is koszonom.

17/L


2019. márc. 8. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne mosd ennyiszer a hajad. Én heti kétszer mosok csak hajat és minden oké.

A hajnak egyébként nem tesz jót a gyakori mosás.

2019. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, csak nem szivesen megyek zsiros hajjal sehova.😩
2019. márc. 8. 14:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hajmosás idejét el tudod tolni szárazsamponnal, de szerintem a sima hintőpor is jó :)

2019. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A zsírosodás oka a korod is lehet, ennyi idősen a legtöbb embernek zsírosodik a bőre, ahogy az arcán, úgy a fejbőrén is több zsír termelődik. Én heti kétszer mosok hajat, használok balzsamot, hajnövesztés céljából ricinus olajat is, közvetlenül a fejbőrömre, mert szerintem az rosszabb, ha kiszárítod a bőrödet, akkor még jobban elkezd zsírosodni. Viszont figyelj arra, hogy mindent moss ki a hajadból alaposan, aztán a tövek környékére már ne kenj semmit.

És ha még így is zsírosodik, a szárazsampon vagy a hintőpor (én azt jobban szeretem) jó megoldás, hogy eltold egy-két nappal a mosást. Aztán a hajad hozzászokik majd és elhagyhatod ezeket. :)

2019. márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Érdekes módon a bőröm pedig kifejezetten száraz.🤔

Köszönöm a válaszokat:)

2019. márc. 8. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Mióta alkalmazod a módszereid? Mert ne 2 hét után várj csodát.

Próbáld ennél is kevesebbet mosni, szárazsampont használhatsz, hintőport ne mert az nem tesz jót a bőrödnek

2019. márc. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan 1 éve alkalmazom kb.
2019. márc. 9. 08:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2019. márc. 9. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!