Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet a piercingre? És szerintetek nagyon csúnya, ha egy színésznőn ott van a piercing nyoma?

Figyelt kérdés
Az alsó ajkamba szeretnék pct, de a szüleim nem engedik. Hogyan beszélhetném rá őket? És nagyon csúnya lenne, ha ott maradna később a nyoma? Színésznő szeretnék lenni.
2010. júl. 2. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A piercing után maradandó heg, sebhely marad(hat). Ha színésznő szeretnél lenni, akkor ez nem jó ajánlólevél hozzá. Szerintem két legyet is üthetsz egy csapással: a szüleidet nem kell megkérdezni és a karrieredet sem rombolod le már most, ha vársz a piercinggel addig, amíg elvégzed a középsulit és jelentkezel a felvételire. Ha még akkor is akarod, bármikor megcsináltathatod, és addigra kiderül, nem fog-e hátráltatni a művészi pályán.
2010. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Színészeknél a mimika fontos, meg hogy sokféle szerepet tudj játszani.

Arcon lévő piercingek elggé leszűkítik a karakter lehetőségeket.... ki kell majd venni ha dologozol, de máskor lehet... úgyis egy kiló vakolat kell ha színészkedsz.

A szüleiddel meg a legjobb taktika a kitartás. Addig meddig mondd nekik amíg megengediik.

2010. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha valami csöves szerepet kell eljátszanod, akkor még jól jöhet:D

Nyugi, ha színésznő leszel, akkor azt a kis foltot kitűnően el fogják sminkelni:D

Amúgy én a szüleimet sehogy sem tudtam rávenni a köldök piercingre, szóval egyik nap majd hazamegyek úgy hogy " Szia anya, szia apa, van piercingem!" Akkor már úgy sem tudnak mit csinálni:P

Sok sikert:P

2010. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a köldökömbe nem engedték megcsináltattam utána nyár lett meglátták,de nem volt semmi:D utána már a nyelvembe is megengedték
2010. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem örült anyukám, amikor csináltattam magamnak ajakpiercinget. De ha komolyan gondolod, akkor csináltass, hiszen a te tested. Ha kiveszed, egy pici heg marad utána, de az sminkkel eltüntethető. Könnyen ki- és visszatehető, úgyhogy a színészi pályádon szerintem nem akadályozna. Azonban vannak előítéletek, ezzel számolni kell...

20L

2010. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mér te színésznővag?Y
2010. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem még nem vagyok színésznő, csak az szeretnék lenni. Én is gondolkoztam már azon, hogy csak úgy átszúrassam, de csak 14 vagyok, kéne hozzá szülői engedély, nem? Meg egyébként is a szüleim azonnal kivetetnék, nem érdekelné őket, hogy begyulladhat. Na jó, az talán igen, de amint begyógyult ki is vetetnék, hogy forrjon össze :S szal nem nagyon tudom így megcsináltatni

2010. júl. 5. 20:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van, de amikor a szüleim azt látták rajtam, h durcázok, mert nem lehet pc-m, akkor azért sem engedték. Most, hogy látják, beletörődtem, de amikor előjön a téma totál szomorú leszek, anyum most valahogy, mintha gondolkodna rajta, h megengedje... de apumat sose fogom tudni rábeszélni :'(
2010. júl. 5. 23:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá szülői engedély,Én holnap leszek 14,és már augusztus óta van:)Én vagyok a nyelv+köldökös.

Egyébként utána már belátják a szülők,hogy ettől nem lettél rosszabb ember,ez nem változtatott meg,és nem gátolt semmibe.

2010. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
csak apum úgy van vele, h még fiatal vagyok hozzá, anyum + azt hiszi, h qrvára +látszik majd a nyoma...
2010. júl. 7. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!