Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Babahaj, mit tegyek vele?

Babahaj, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, csak felül hosszú a hajam és copfba hordom (felkötöm hátulra) viszont minden nap be kell zseléznem mivel rengeteg babahajam van és ha ezt nem tenném mind égnek állna, szóval mit lehet vele tenni? Nem akarom már minden nap zselézni, nem tudom mit lehet vele csinálni, levágatni vagy valami, köszönöm a segítséget! :D 16/F

2019. márc. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Vágass normalis frizurát. Ami most van az az emberek 99%-ának szarul áll.
2019. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jogos viszont rasztához növesztem nem fogom levágatni, ez az egyetlen ami még tűrhetően áll de igazából mindegyik szar, szóval akkor mit is csináljak a babahajjal? :D
2019. márc. 14. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaa akkor ez nem opció. Én pl hajlakkal szoktam befújni és van egy külön fogkefém amivel hárasimítom a többi közé.
2019. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, de pont ezt nem akarom, minden nap zselezem es mar unom
2019. márc. 14. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!