Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgős! Frufrus lanyok! Most...

Sürgős! Frufrus lanyok! Most először van frufrum és hat nem tudom, hogyan zajlik majd vele az alvás. Ha hason alszom, szerintetek nagyon rossz lesz másnap? Sikerül majd beállítanom? (Rendes frufrum van)

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre a segítségeket! Kérlek aki teheti leírja mi a véleménye a frufrurol? Én így első nap után imadom s jól érzem vele magam.

#alvás #haj #frizura #Frufrum #Frufrus alvás
2018. dec. 6. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem megjósolható. Hajszerkezet, nap függő a dolog. Nekem szögegyenes hajam van ritkán alszom el, nagyon ritkán volt gondom a frufrummal. Ha mégis egy kis víz, körkefe és hajszárító pillanatok alatt megoldja a dolgot.


Ha jóláll és megfelelő a fazon akkor tetszik. Egy ideig nekem is volt, csak ráuntam. Lehet párév múlva újra kedvet kapok hozzá.

2018. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sose aludtam el, viszont hamar zsírosodó hajam/bőröm van, szóval le kellett róla mondanom elég hamar.
2018. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen elalszom, de kb 3 perc megmosni-szárítani. Nem ügy.
2018. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel körkefével szaritsd be.
2018. dec. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!