Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Béta karotin kapszulát mennyi...

Egylány1994 kérdése:

Béta karotin kapszulát mennyi idővel kell előbb bevenni napozáskor hogy barnább bőröm legyen? Elég ha csak akkor szedem mikor napozni megyek? Vagy minden nap kell?

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem folyamatosan napi 1 szemet, de semmi változást nem vettem észre tőle. Egyébként minden nap kell, ha kip szeretnéd próbálni. ( nem nagy összeg veszíteni nem veszítessz vele)
2019. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Napozás előtt egy hónappal, minden nap.
2019. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor semmit nem ér ha csak akkor veszek be egyet ha napozom? hát nekem még ez se olcsó és nem akarom feleslegesen kidobni a pénzt. Elég lenne a harminc szemes ha csak akkor venném be ha napozni megyek, a száz darabos már nekem elég drága..
2019. márc. 16. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!