Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most kedden vágattam le a...

Rekucika1994 kérdése:

Most kedden vágattam le a hajam durván 5 napja van levágva és 5 nap alatt nemtud gyorsan megnőni a haj ugye? Mert nemakarom hogy hosszú legyen hisz ezért vágattam le!

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, öt nap alatt nem nő meg annyira hogy látszon.

Az hogy milyen gyakran kell menned vágatni hogy megmaradjon a fazonja, attól függ hogy mennyire rövid a hajad.

Mert például ha fel van nyírva, akkor azt gyakrabban kell vágatni mint egy vállig érőt.

Egy hónap alatt 1-2 centit nő a hajad.

2019. márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van akinek lassan, van akinek gyorsan nő a haja. Ezt neked kell tudnod, hogy neked milyen ütemben nő.

Nekem írtó gyorsan nő a hajam, a sok gyorsabban nőne kérdés kiíróval szívesen cserélnék, mert 1,5 hónap, és sajnos össze tudom fogni😭 pedig semmit se teszek érte, így havonta futkosok fodrászhoz, más meg akár fél évig elvan.

2019. márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem hogy nem 94es vagy
2019. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!