Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Syoss Keratin Heat hővédőt...

A Syoss Keratin Heat hővédőt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Tényleg abszolút nem töredezik tőle vasaláskor sem a haj?

2019. márc. 17. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy dobozzal már elhasználtam belőle. Nem tudom, hogy mennyire védi a hajat, mert nekem akkor sem igazán töredezett mikor nem használtam hővédőt. Illatra szerintem kellemes, de azt tapasztaltam, hogy keveset kell belőle fújni, mert különben nagyon összetapasztja a hajat. Szerintem csak vizes hajra fújva igazán jó. Jó tartást ad a hajnak, szépen formázható vele, de összeségében nekem szárazabb érzetű volt a hajam, mikor még használtam. Olyan nagy különbséget nem éreztem vele, ezért nem vettem újra. Krémmániás értékeléseket elnézve eléggé szeretik. Szerintem nem csodaszer, de nem fogsz benne csalódni, ha egyszer kipróbálod, mert nagyon sokáig elég és nem drága.
2019. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!