Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes primert használni...

Érdemes primert használni problémás bőrre?

Figyelt kérdés

Arcmosás után hidratáló krémet szoktam rátenni, meg ha van valami pattanás nyom, akkor arra korrektort. Érdemes használni rá primert, vagy az egészségtelen a bőrnek?

A porusaim nagyon tágak és sokszor jön ki rajtam pattanás is, arra mondom, hogy problémás a bőröm.

Egyébként semmilyen sminket nem használok. Vagy ez a primer csak akkor kell, ha vki sminket használ? Teljesen tudatlan vagyok.


2019. márc. 16. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkalmanként csak mert szilikon van a primerekben és hosszútávon a pórusokat tágíthatja azt állítják néhányan akik minden nap használnak..meg pattanásokat is okozhat mert eltömíti a pórusokat, nekem okozott pátszor..mindenkinek magának kell kipróbálnia ki tudja lehet semmi bajt nem okoz..
2019. márc. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapozó elött kell használni..
2019. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!