Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váltózuhanyon kivűl, mivel...

Váltózuhanyon kivűl, mivel lehet feszesiteni a melleket?

Figyelt kérdés
probáltam a váltózuhanyt,de 2-3hétig volt csak jó,utánna ugyan olyan volt!mellfelvarrásra nincs pénzem!
2010. júl. 3. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
loool xD mondjuk esetle hallottál már olyanról hogy torna?
2010. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a vacsoracsatába hallottam mikor ada mondta hogy oliva olajat kell melegíteni és bármilyen papírszerűséggel : zsepi,kéztörlő wc papír-t bele kell mártani és körbe tekerni vele :P
2010. júl. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a pilatessel pedig lehet feszesíteni, a gerincet, tartást javítja és feljebb emeli a melleket.
2010. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogsz egy kisebb labdát,magad elé tartod a két kezeddel a mell előtt és annyiszor próbálod összenyomni ahányszor csak tudod!Ez tuti megemeli,mert az izmot tornáztatod.
2010. júl. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló vagyok és egy másik válaszom törölve lett szóval az van hogy te ne hülyézz le engem te kérdeztél én meg válaszoltam am meg te vagy a hülye hogy a neten a google-ba nem tod beírni am nem tom megnézted e de nesze itt a link úgyhogy nem engem kell lehülyézni és segíteni akarok úgyhogy fogd vissza magad de nagyon gyorsan am amit leírtam neked azt ada mondta úgyhogy várd meg amikor főz és hallgasd meg mit mond amúgy meg ne pattogjál mert mi segíteni akartunk neked szóval még egyszer pofa be és nesze a link :


[link]

2010. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem értem miért törölték a válaszaimat,mikor csak az igazat írtam na mind1!
2010. júl. 11. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!