Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúnak, hogy állna ilyesmi...

Fiúnak, hogy állna ilyesmi frizura?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, sokan mondták már, hogy olyan dús, vastag a hajam, hogy a nők is megirigyelnék. És az arcom is elég jól néz ki a visszajelzések alapján. Ilyesmi frizurát szeretnék, így tetszenék a lányoknak?


[link]


[link]


[link]


[link]



2019. márc. 20. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Röhejesen
2019. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

:DDDDD


Fényes nappal trollkodunk? :)

2019. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Tetszenél. De még a fiúknak is.
2019. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
63%
És teljesen jól érzed magad ezt leszámítva?
2019. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Most miért kell kicikizni? :D Jó, a női arcoktól nehéz elvonatkoztatni, de láttam már pasit, akinek nagyon jól állt az ilyesmi haj, pláne, hogy erős és dús volt neki.


[link]


Ezek között a frizurák között is vannak jók, hiába hosszabb, viszont figyelj az arcformádra, nem mindegyik passzolhat hozzá és tudni kell "viselni" is.

2019. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás. Szeretnék egy hajcsavaró készletet, de nem merem elmondani a szüleimnek.
2019. márc. 20. 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Utálom ezt a fajta frizurát nőkön is. Bár már nagyon nem is látok. Röhejes lennél
2019. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem nyugodtan lehet lepontozni, pont nem érdekel, titeket minősít.😃 Hasznos választ adtam, külföldön érdekes a kutya nem nézné meg férfiakon az ilyen hajat, max. ha tényleg jól áll a viselőjének, azt megjegyeznék. Nem kell irigynek lenni arra, aki bemer vállalni valami olyat, ami az átlagtól eltér. Kérdező, ezen az oldalon fölösleges ilyeneket kérdezned, ne adj idegen, szűklátókörű emberek véleményére. Na, gyerünk tessék erre is rányomni gyors dühből...🤔😂
2019. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
55%

Kicsit sem előnyös egy féfinek. Ha azt szeretnéd, hogy tapadjanak rád a csajok egy ilyen frizura sokkal előnyösebb: [link]

De nem csak ezen múlik, hanem azon is mennyire vagy igényes.

2019. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
en meleg fodrasz fiu vagyok,hozzam jöhetsz :P
2019. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!