Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég dús hajam van, és emiatt...

Elég dús hajam van, és emiatt izzad a fejbőröm nagyon a meleg miatt, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
szóval nagyon izzad a fejem a meleg miatt, főleg a tarkómnál a dús hajam miatt, néha annyira viszket hogy megőrülök, és még korpás is az izzadtságtól :S megmosom és max 2 napot birok ki. Mit tegyek?
2010. júl. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

engem is nagyon melegít, meg este is leizzadok és reggelre rossz

am sztem kösd fel minél többször, esetleg vágasd le, hamar megnő biztos:)

vagy csak néha vizezed be

2010. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*vizezd:D
2010. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ritkíttasd ki, attól nem lesz rövidebb csak kevesebb (:
2010. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tűzdd fel :)
2010. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ha nem növeszted,akkor ritíttasd meg és tépesd meg a hajad fodrásszal.. ha meg nemszeretnél belőle nyíratni,illetvi a formáján változtatni akkor gumi,csattot ajánlok:D


képek:


[link]


[link]

[link]


[link]

[link]

2010. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem derékig érő hullámos hajam van.. gondolhatod milyen lehet ilyen melegbe :D általában vasalni szoktam, de ilyen időbe nem bírom, mer megsülök ha hozzámér a forró hajam xD

szal mindig kipróbálok másmilyen frizurákat mik állnak jól :D vagy feltűzöm, vagy csak felgumizom, esetleg ilyen konty féleség.. nem is olyan rossz, és így szellőzik a tarkóm meg a hátam, és nem izzadok meg annyira :D

2010. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!