Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát ajánlot...

Milyen kistestű kutyát ajánlotok kertes házba? Kizárólag kint lakhat, szóval fontos, hogy bírja a telet kint egy meleg házikóban.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 19:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
puli
2010. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
puli vagy valami tacskó
2010. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Hát a tacskók szeretnek ásni (úgy tudom), ezért nem ajánlanám annak, aki szereti a kertjét gondozni. Puli szerintem jobb választás lenne.
2010. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy kistestű kutyának a lakásban van a helye télen. Ha kintre keresel kutyát jobban jársz egy közepes testűvel. Miért is szeretnél kutyát venni?
2010. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

biztos szeretné hogy legyen egy kistestű udvari kutyája. Válaszoljanak már az emberek a kérdésekre, jobb lenne.

Törpeschnauzer, vagy közép ha az neked még kicsi, télre hagyod megnőni a szőrét, tavasszal megnyíratod. Vagy beagle, de nem írtad kell e hogy őrizze a házat.

2010. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Nézz szét 1-2 menhelyen, akik odakerülnek általában "strapabíró" kiskutyák... és minden szeretetért nagyon hálásak. (és neked is jó érzés lesz, h megmentettél egy kutyust)
2010. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Tacskót semmiképp,mert télre be kéne hozni(nálunk nem ássa fel a kertet)!A miénk is bent szokott lenni egész télen.A snaci tényleg jó,mert sűrű szőrzete van.Nekem közép schnauzerem van,egész évben kint van.Évente kétszer,tavasszal és ősszel nyíratjuk.A törpe snaci is bírja kint,ha kistestűt akarsz(a puli nem kistestű!).
2010. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

A puli pont akkora mint egy uszkár, csak nagy szőre van:)

De én is őt javasolnám.

2010. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Pulit nem akarunk!
2010. okt. 1. 09:00
 10/40 anonim ***** válasza:
18%

A tacskó rövid szőrű, hosszu távon megsínyli az állandó kintlétet.

Minek nektek kutya, ha csak a kertben lehet?

A kutya nem a ház tartozéka, hanem falkaállat.

Gondolom, foglalkozni sem nagyon akartok vele, sétálni, meg ilyesmi.

Meg gondolom tél beállta előtt kölyök kutyát akartok, az meg pláne sokat fog szenvedni kint a"meleg házikójában" egyedül.

Gondolom, idővel megkötitek láncra, mert ha a lakást féltitek, akkor a kertet is fogjátok. És mivel nem foglalkoztok vele, sosem fogja megtanulni, hogy mit szabad és mit nem.


Vegyetek inkább egy szobor kutyust.

Az kint lehet állandóan, nem kell költeni sem rá.

Nem kötelező élőlényt tartani állatkerti módon!

2010. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!