Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös hajból újra...

Festett vörös hajból újra eredetit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hajamat most festettem be életemben először vörösre, de szeretném visszakapni az eredeti hajszínemet. Befesteni még egyszer nem szeretném. Mennyi idő, amíg lekopik a hajfesték? Illetve mit lehet ilyenkor tenni?

2019. márc. 26. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat: kb egy másfél éve festettem a sötétbarna hajamra vöröset. 2-3 mosás után elvesztette az intenzítását és csúnyán nézett ki, hogy foltokban kopni kezdett. Szerencsére találtam az eredetivel közel azonos színezőt. Azzal színeztem fontosabb események előtt, hogy ne legyen össze-vissza hajszínem. Nagyjából tavaly ilyenkortól "kezeletlen" a hajam. És fényben azóta is észre lehet venni, hogy hol van a lenövés.


Szóval ez a folyamat nagyban függ az eredeti hajszínedtől is. Ha szőke/világos hajú vagy én inkább fodrászhoz mennék a problémával.

2019. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!