Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az összes fajta adidas golyós...

Az összes fajta adidas golyós izzadásgátló okoz sárga foltot a fehér és fehéret a fekete ruhán?

Figyelt kérdés
Először használtam adidas golyós izzadásgátlót(narancs feliratos cool&dry intensive extreme protection) és egyébként hatékonynak bizonyult, de ezek a fentebb említett foltok zavarnak. Azonban nem tudom,hogy ez csak erre a típusra, vagy az összes adidas termékre jellemző.

2019. márc. 26. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak.... nem csak az Adidas okoz foltokat, hanem kb mindegyik dezodor. Tök mindegy, hogy fújós, golyós, stift....

Az számít, hogy mennyire vagy izzadós. Ha az vagy, akkor a bőrödre fújt dezodort az izzadtságod "feloldja", és a bőrödről a ruhádra tapad, és már ott is a sárga folt.

Ha egyáltalán nem izzadsz, akkor nem áll fenn ez a veszély (de a kérdést olvasva gondolod rád nem ez jellemző).

Sajnos nem tudsz mit kezdeni vele. Én már rengeteg ruhát dobtam ki amiatt, mert foltos lett a hónalja.

2019. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy ezt nem írtam, de eddig nivea-t használtam és annál nem tapasztaltam ilyet.
2019. márc. 27. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!