Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a hajszinezőről?

Figyelt kérdés

Nekem hanvas szőke balayage hajam van. Kb 4 hónapja szőkítettem ki.

Viszont nagyon szeretnék kiprobálni egy sötét lila hajszinezőt. Azt írták róla hogy kb 2 hónap alatt kijön. Viszont olvastam olyat hogy valakinek félév után is látszódott. Úgy hogy kicsit félek bevállalni mert nem szeretném hogy benne maradjon a hajamban.

Aki próbált már ilyet annak mik voltak a tapasztalatai?

Mennyi idő után kopott ki teljesen ?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 27. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Directions színező egyik lilás árnyalatát szoktam használni. Én veled ellentétben azt szeretném, ha tartósabb lenne, de sajnos már 3-4 mosás után is látványosan fakóbb a színe, a 6. 7. mosás környékére pedig teljesen eltűnik.

Mondjuk az én hajam mindent hajlamos ledobni, még a tartós festékek sem bírják rajta sokáig.

Szóval nekem hamar kikopik, de persze ez hajtípus függő. Pedig ez egy jó fajta színező.

De ha vmi olcsóbbat veszel, ilyen tasakos fajtát (pl Joanna, Venita), na azokkal tuti nem lesz ilyen gondod, 1-2 mosás után már nyoma sincs :D

2019. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is az olcsóbb kategóriásakat ajánlom erre a célra.

Nekem a 24 mosásos színező tartósan befogta a festett haj részemet.

2019. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a barna hajamat szerettem volna lila onbrésra színezni. Előtte ki lett szőkítve. Crazy color hot purple színű hajszínezővel festette be fodrász. Legelőszőr sötétebb kissé zöldes kék lett. Ahogy kopott egyre zöldesebb és halványabb lett. Most szőkés világos zöld színe van a végének. Azt olvastam és mondták is hogy hamar kijön (2 hajmosás vagy 1 hónap)

Nekem január végén lett kb. festve és még mindig nem jött ki.

2019. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!