Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől múlik el az óriás pattanás?

Mitől múlik el az óriás pattanás?

Figyelt kérdés

Kinyomni nem tudom, mert nincs feje. Az államon van. Viszont nagyon nagy már, és fáj. Nincs véletlenül valami vákuumos megoldás, vagy amivel ki lehetne szívni?

Jo lenne, ha holnapra elmúlna, programom van. :/



2019. márc. 29. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket nem lehet kinyomni, ha az, amire én is gondolok. Más típusú pattanás, más a "belseje" is. Nem tudom, holnapig mit tudnál vele tenni, ami hatásos is lenne. Esetleg tegyél rá jeget, hátha lehúzza kicsit a gyulladást.

Az irritáló, szárító házi praktikákat hagynám a helyedben. Az aloe is segíthet nyugtatni a bőrt, és hidratálja, ami segít gyógyulni is.

Talán még a Sudocrem a cinktartalma miatt jó lehet rá.

2019. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen állapotban ne nyomkodd, mert örökre ott marad. Amit tehetsz, elmész a sebészetre.
2019. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teafaolajos termeket szerezz be vagy magát a teafaolajat.
2019. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kilehet nyomni. Persze nem ajànlatos. Ügyes kozmetikus tűvel kitudja nyitni.

Aknesol vagy vlmilyen krémet rakhatsz rá hogy elöbb múljon el. De tényleg NE piszkáld, mert csúnya helye maradhat.

Ezek az aknek az írha és a bőralja rétegig helyezkedik el.

2019. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy ki lehet nyomni, várni kell vele, sokszor teljesen magától elmúlik
2019. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!