Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám otthon sötétíteni...

Hogy tudnám otthon sötétíteni a hajam?

Figyelt kérdés
Tegnap volt nálam egy fodrász ismerősöm és megkértem, hogy fessük be a hajam ombréra. A végeredmény borzalmas lett, de így is több ezer forintot kidobtam az ablakon, ezért inkább itthon szeretnék rajta javítani. Az egyik fele jó, de a másik valahogy nem ugyanolyan, inkább aranyszínű. Mit tudnék tenni? :(

2019. márc. 31. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy hivatásos fodrászhoz, hogy nézze meg. Az otthoni próbálkozástól csak rosszabb lesz.
2019. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vasárnap nagyon sokan nem dolgoznak, ráadásul én vegán hajfestékkel szerettem volna festetni, az meg nagyon kevés helyen van.
2019. márc. 31. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó fodrászhoz!

Ugyanígy jártam én is, aztán egy mesterfodrász helyre tette.

2019. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem így hagyom, mert nem szeretnék újabb tízezrest elkölteni rá, majd a nap kiszívja. :D
2019. ápr. 1. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!