Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon elkészíthető haj+arcápo...

Otthon elkészíthető haj+arcápolás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon stresszes voltam, és hűha... Minden összejött. Holnapra viszont szabadságot vettem ki. Az egész napot magamra szeretném fordítani. Tudtok mondani olyan arc- és hajápakolásokat amiket otthon található dolgokból is eltudok készíteni? (Olivaolaj és méz kizárva. Nincs itthon, mivel allergiás vagyok rá) köszönöm ha segítetek! :)
2019. márc. 6. 18:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Jesszusom de béna vagyok. Otthon elkészíthető arc és hajpakolás* ez lett volna a cím
2019. márc. 6. 18:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Ezekkel annyira nem éri meg kísérletezni szerintem. Én régebben próbálgattam, pont a gyakorikerdesek által írottakra és volt hogy tiszta mérges pattanások jöttek ki rajtam egy kevert krémtől stb.. Azóta soha többet.

Én találtam nem rég egy webshopot, ahol rengeteg kozmetikai termék illetve bőr/haj/smink termékek vannak, ez mind sajátmárkás termékük, legtöbbször már innen vásárlok, mert eddig mindegyikkel megvoltam elégedve. Mióta normálisan elolvastam az oldalon, hogy hogyan kell őket használni, azóta látványos eredmény van. Figyelek a radírozásra, a hidratálásra, alapozó alá a primerre stb, sokat tanultam. Ha érdekel írj és elmondom melyik ez, de nem akarom reklámozni konkrétan. :) Árban nem drágák.

2019. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!