Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajú lányok akik...

Töredezett hajú lányok akik vágattak emiatt a hajukból! Megbántátok vagy inkább megérte megtenni mint várni vele?

Figyelt kérdés
Azt mondta a fodrász hogy nagyon tönkrement a hajam (2x volt szőkítve). Most hátközépig ér de lapockáig le kellene vágatni. Nem tudom megérné-e.

2019. ápr. 3. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van kérdező. Derékig ér a hajam, havi 2 centi simán nő (én is lenövésből látom), viszont a hajam hosszra nem változik. Holnap vágatom le vállig.

Te meddig vágattad? Milyen lett?

2019. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most kicsit mell fölé ér és (végre) azonos hosszúságú. Olyan 10 centi lett belőle vágva. Nem rossz igazából, sokkal dúsabbnak tűnik, és végre nem csak elvékonyodott hajvégeim vannak. Na meg persze sokkal puhább. Szóval nem bánom, 5 hónap és vissza is nő. És talán utána majd tud hosszabbra is nőni mint eddig. :)
2019. ápr. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!