Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid vagy tüsihajú, esetleg...

Rövid vagy tüsihajú, esetleg kopasz nők-lányok, megbántátok-e, hogy ilyen rövid lett a hajatok?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy tüsire nyíratkozom, kiváncsi vagyok, merész dolog-e ez?

2017. máj. 17. 10:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Engem rávett a fodrász a tüsi hajra, de majdnem kopasz lettem nő létemre. Sírtam utána.
2017. máj. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
60%
Én megcsináltattam​ 15 éves koromban és nagyon megbántam. A hosszú egészséges haj jobban tetszik a férfiaknak is. Persze semmi nem törvényszerű. Vannak nekem is akit rövid hajjal is szépnek látok. A te döntésed. :) 23/l
2017. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Vannak jó fazonok.

Én anno nyirattam tüsire, kevés nőnek áll jól, nekem jól állt, de megbántam.

Most meg a fodrász cseszte el és vágta túl rövidre a hajam, és én is kétségbe vagyok esve, mint az első...:D

Szóval nagyon jól gondold át, és mindenképp vigyél fotót.

2017. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Én imádom a tüsi hajam. Azt meg pont leszarom mi tetszik a férfiaknak. :D
2017. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egyszer mindent ki kell próbálni :) Ez csak haj, elvégre nem örökre vágatod le, visszanő
2017. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Bár én nem vágattam le tüsire, csak éppen váll alá a fenékig érő hajam, borzasztóan megbántam. Soha többet nem nőtt vissza olyan hosszúra, de még a hátam közepéig is csak alig. Inkább azt bánnám, hogy nem próbáltam ki több stílust, mint azt, hogy odalett a hajam.

De olyat is ismerek, akinek nagyon gyorsan nő, így pl 1 éven belül is rengeteg új frizurát ki tud próbálni.

Akárhogy is döntesz, csak magad miatt csináld!!

2017. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a tüsihajú vagy kopasz nőket. Valóban merész dolog, de pont ez tetszik benne. (F)
2017. máj. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Most milyen a hajad egyébként, mikor tervezed a vágást? :) (előző vagyok)
2017. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most a hátam közepéig ér. :-)
2017. máj. 22. 14:26
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Az látványos lesz akkor :) itt a jó idő, irány a fodrász, és nullásra :)
2017. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!