Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha egy fiú...

Szerintetek gáz ha egy fiú vasalja a haját?

Figyelt kérdés

Nekem valamiért mindig is a hosszú haj tetszett ezért megnövesztettem kb. a vállamig. Csak az a gond ha mosás után nem vasalom ki egyenesre akkor még egy mikrofon is megirigyelne. Vasalás után szög egyenes de másnapra már a vége feláll mint egy kampó.

Ha ki izzadok, vagy párát kap már Demjénesedik, ha viszes lesz vége.

Emiatt gondolkodok most tartós hajegyenesítésben.

Gáz lenne ha megcsinálni? Vagy már maga az hogy fiú létemre hetente vasalom a hajam is gáz? Levágatni egyenlőre nem akarom, magamon a rövid haj régen se tetszett.



2019. ápr. 3. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Mikor én középsulis voltam kb 10-12 évvel ezelőtt, akkor volt egy kicsit "divat", hogy egyes tinisztár pasik kiegyenesítették a hajukat.


Véleményem szerint, igen, gáz a szögegyenes haj egy pasin. Ez már tényleg nagyon nőies.

2019. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kattoryory ***** válasza:
31%
Nagyon nőies, és természetellenes hatású a tök egyenes haj, egy férfin nevetséges, b_zis
2019. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok olyan embert ismerek ( személyesen is) akinek férfi/fiú létére egyenes haja van, egyáltalán nem néznek ki nevetségesen, sőt. Azért köszi a "b_zi"-zást.
2019. ápr. 7. 00:23
 4/5 Kattoryory ***** válasza:
31%
Te kértél véleményt, és nekem ez a véleményem, én a hosszú hajat szeretem férfin is, de a kivasalt puha fénylő és hosszú haj már túl nőies SZERINTEM, de a te dolgod, úgyis azt fogod csinálni ami neked tetszik
2019. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de azért válaszolnék én is:)

A gimis osztályomban volt minimum 6 fiú, akik rendszeresen vasalták a hajukat, mindegyiknek más volt a hossza. Szerintem nem volt benne semmi b_zis és még csak nőies sem volt.. jól állt többségüknek, talán 2-n nem volt az igazi, és nem voltak zavarban emiatt.

Végül idén, utolsó évre, többen elhagyták a vasalást, és az igazi, hullámos/ göndör hajuk amúgy sokkal jobban állt nekik. Karakteresebbek voltak így, meg kicsit idősebbnek is tűntek vele.

Szóval szerintem semmi gond azzal, ha a fiúk is vasalják a hajukat, HA nem ilyen lapos, zsíros látszatú az eredmény.

19/L

2020. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!