Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem is heges lesz az arcom...

Nekem is heges lesz az arcom felnőtt koromba a pattanásoktól?

Figyelt kérdés
Pattanásos az arcom, nem annyira nagyon durván de azért vannak rajta..( nem azok a nagyon gyulladtak inkább több kicsi )inkább foltok vannak az elmúlt pattanások miatt de azok is később elszoktak múlni. Sok olyan embert látok (fiatalabb és idősebbek közt egyaránt) akinek heges lyukacsos az arca a pattanások miatt. Ha ilyen lesz valakinek az arca az már az elején látható lesz vagy majd sokkal később? Nekem ha begyogyul egy pattanás akkor utánna teljesen elmulik tehát olyan a bőröm mintha semmi nem lett volna ott egyedül a kis halvány folt árulkodik róla. De ha alapozót használok akkor az se látszik. Szóval az érdekelne, hogy most felnőtt koromra ha elmúlnak kinövöm ezt a pattanásos korszakot akkor nekemis heges lesz az arcom?
2010. júl. 4. 18:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hegesen szoktam gyógyulni. Tehát értem ezalatt a különböző sebeket.
2010. júl. 4. 18:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vigyázol a bőrödre, akkor nem.
2010. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heg akkor keletkezik,ha össze-vissza préselve a bőrt nyomod ki.Ha egy-két stabil mozdulattal semmi baja nem lesz.
2010. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!