Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázni szeretnék (hónalj,...

Gyantázni szeretnék (hónalj, láb, has. Bikinivonal). Melyik márkájú típusú gyantát vegyem? Mennyibe kerülnek? Meg tudom csinálni itthon magamnak? 18L

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

szia!

meg tudod magadnak csinálni ,venni kell egy 4-5 000 ft.-ért gyantamelegítőt,iylet láttam külön a tescoban is iylen zöld vagy kék a kupakja,vagy fodrászkellékesben,és még vegyél gyantapatront szerintem az áttetsző lila levendulás a legjobb az érzékeny bőrre való 400 ft plusz gyantalehúzó ami 20 db 200.és sokáig lehet használni,szerintem a gyanták közül amit otthon is lehet használni a meleggyanta a legjobb.

szóval a melegítőt csak egyszer kell megvenned ez a legdrágább de megéri,

amúgy én csak a combomat szoktam mert nekem más helyen nagyon érzékeny a bőröm,de szerintem amiket te írtál láb has azt simán meg tudod csinálni magadnak ,hónalj bikinivonal már picit macerásabb.

2010. júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha kozmetikussal vagy barátnővel csináltatod,egyedül nembiztos h menni fog,főleg ha nincs gyakorlatod benne(nem jól téped le és beleragadsz stb).Fodrász-kozmetikai kellék boltba vegyél patronos gyantát(az aloés nagyon jó)meg hozzá papirt amivel leszeded(gyanta kb 500ft/db,papir kb 250ft/20db)egy patron elég mindenhová.Melegiteni mikroban lehet vigyázva.
2010. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sohasem csináltad, én inkább azt javaslom, hogy először inkább kozmetikusnál csináltasd. Igaz, így drágább lesz, de biztos, hogy jobb lesz az eredmény, mintha magadnak csinálnád. És legalább láthatod is, hogy a kozmetikus hogy csinálja. Mert nem mindegy, hogy hogy kened fel és hogy téped le. Hónaljt nem hiszem, hogy magadnak meg tudod csinálni, egyszerűen nincs annyi a kezed, amennyi kellene, mert ki is kell feszíteni a bőrt. Ha otthon akarsz gyantázni, ahhoz gyantamelegítő is kell és profi gyantákat inkább ún. fodrászkellékesnél lehet vásárolni, nem a hagyományos drogériákban.
2010. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én pl nem mentem soha kozmihoz gyantáztatni magamnak csináltam,szerintem először lábon kell ott a legkönnyebb ,

és a mikroval való felmelegítés eléggé macerás mert van úgy hogy megdermed a gyanta miközben használod és akkor már nem olyan jó.

2010. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a gyanta egy idő után mindig visszadermed,kivéve ha gyantagéped van,ilyenkor ujra kell mikrózni,nem sok időt vesz igénybe és olcsóbb kipróbálni mintha gépet venne mert lehet nem fogja sokáig használni(ha nem tudja magának)
2010. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél használatra kész hideggyantát, azt legalább nem kell melegítgetni. Kezd a lábaddal. Én mindenemet meg tudom magamnak csinálni, még a hónaljamat is, bele lehet jönni, nekem soha nem segített senki, kozmetikussal sem gyantáztattam soha. Ha ragadsz, babaolajjal, vagy sima étolajjal le tudod törölni a maradék gyantát magadról. De általában a dobozban van törlőkendő is. Sok sikert!
2010. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!