Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magas homlokkal a közép, vagy...

Magas homlokkal a közép, vagy az oldalválaszték áll jobban?

Figyelt kérdés
Nagyon magas a homlokom és mivel a frufru (minden fajtája) borzalmasan áll ezért marad a kiengedett haj, csak nem tudom hogy középen válasszam el vagy oldalt? Nektek melyik tetszik jobban, illetve esetleg tapasztalatok hogy melyiknél nem annyira feltünő a magas homlok?

2019. ápr. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem középen elválasztva vált be. Bár ez szerintem arcfüggő is hogy kinek mi áll jól.
2019. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Középválaszték annak áll igazán jól akinek nagyon szimmetrikus arca van. Az emberek javának nem ilyen.


Az arc formája sem mindegy. Ha középen választom el a a hajam méghosszabbnak látszik az arcom (keskeny, ovális).

2019. ápr. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon magas sajnos. Nekem az oldalválaszték vált be, mert a középválasztékkal még nagyobbnak tűnik :( Van egy kis oldal frufrum is, de még így is borzasztó magas. A hajbeültetésen gondolkozom már egy jó ideje
2019. máj. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!