Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Milyen hajfestéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eredetileg világos szőke hajam van. Elmentem fodrászhoz, ahol 13 ezret fizettem egy teljes festésért. (Ebben vágás nem is volt benne) Pirosos vörös hajat szerettem volna, erre kb. sötétvörös lett. Eléggé lehangolódtam, hogy hogy nem sikerült legalább egy világos vöröset kihoznia a hajszinemből, és rengeteg helyen be sem festette rendesen, mert látszanak a szőke tincseim, és ezért én még fizettem is, szóval nem szeretnék inkább fodrászhoz menni. A barátaim is így járnak mindig a fodrászokkal, és én is így jártam, szóval engem hajfesték érdekelne, és nem fodrász.

Most ugye jelenleg sötétvörösre van festve a hajam, és élénk pirosat szeretnék. Milyen hajfestéket ajánlanátok? Esetleg egy kis piros hajszínezővel is keverném, hogy élénkebb legyen a színe. Hajszínezőből milyet vegyek és hol?

Előre is köszi a válaszokat.



2019. ápr. 12. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Shwarzkopf pure color vörös árnyalatát ajánlom.


Bár sötétben nekem is elég sötétvörös/vörösesbarnás árnyalata van, de napfényben nagyon szép rikitó piros, pont olyan, mint a dobozon.


És én sötétbarna alapra festettem rá.

2019. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. ápr. 12. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha most sötétvörös a hajad abból nem lesz világosabb egy sima hajfestékkel. Csinálj pár alkalommal c-vitaminos hajpakolást, attól kopni fog a szín és utána menj rá festékkel. Brillance festéket ajánlom, szép élénk vörösei vannak.
2019. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!