Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sorrendben hasznalnatok...

Milyen sorrendben hasznalnatok ezeket?

Figyelt kérdés

Szoval csak leirom, hogy miket szeretek hasznalni/mim van, es szeretnek segitseget kerni, hogy milyen sorrendben van ertelme


Reggel igazabol arclemoso + arckrem/primer aztan smink szoval ez nem okoz gondot


Este sminklemosas aztan altalaban ejszakai krem/ejszakai vizmaszk


Viszont heti 1-2x hasznalom ezeket este, es nem tudom hogy lennenek hatekonyabbak, hamlasztas elott vagy utan tegyem az arcmaszkot, mikor gozoljek, esetleg mit csinaljak csak heti 1x es akkot egyszer ezt egyszer azt stb


Borradir vagy kemiai hamlaszto

Arcgozoles es utana ilyen miteszer “kiszivo” eszkoz

Arcmaszkok

Arcolaj

Nyaron jegkockaval dorzsolom a fejem (tudom hulyen hangzik de jobb tole foleg reggel)

Extra hidratalo krem/ejszakai vizmaszk ( altalaban utoljara ha nem, akkor olajat keverek el arckremmel)


Nektek mi valt be, mit milyen sorrendben csinalnatok?


2019. ápr. 13. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a kozmetikàban így csinálom:

Arctisztítás

Peelingezès(arcradírozàs)

Hámlasztás AHA savval

Utána semlegesítő

Gőzölés puhító gélel

Nyomkodás

Fertőtlenítés

Vio, plasma

Tápláló maszk

Összehúzó maszk

És vegül a hidratáló

2019. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! :)
2019. ápr. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!