Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kivasalom a hajam, és...

Ha kivasalom a hajam, és utána kimegyek valahova, pár perc múlva összegöndörödik a hajam. Miért van ez? Hány fokon érdemes leginkább vasalni? Milyen típusú hajvasalók a jó minőségűek? Hajápolási krémeket szükséges használni? Ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek! Főleg abban, hogy mitől göndörödik össze a hajam. Hiába vasalom ki, olyankor olyan, mintha ki sem lett volna vasalva. Túl gyenge lenne a hajvasalóm? Vagy miért?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. júl. 5. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is vasalom és nekem alap járaton nagyon göndör a hajam.. ha kimegyek nekem is összegöndörödik... viszont ha az indulás előtt pl 2 órával vasalom ki akkor még letud hűlni meg minden és úgy nem göndörödik vissza.. szerintem próbáld ki te is így.. (ne azonnal az indulás előtt vasald hanem hamarabb)

De am én használok egyenesítőt amit a szárítás előtt kell ráfújni (gor2b straight on)

és ilyen hővédő spray-t (toni&guy iron-it heat defence spray)

Am én ilyen mini hajvasalót használok amin gyári beállítás van (a fokokat illetően) régen nagyon tasználtam akkor 180-on vasaltam.. ha meg nagyon siettem akkor 190-en..

2010. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi *nagyot használtam
2010. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy babyliss hajvasalóm van 215 fokon működik.Nekem tökéletesen kiegyenesíti a hajam, persze nem indulás előtt művelem. Ha magas a levegő páratartalma persze nekem is visszagöndörödik, meg esőben, hóesésben. Én előző este szoktam, nem lefekvés előtt hanem előtte kb 1 órával, és tök jó. Két-három napig is tart. Persze függ a haj típusától is,kinek hogyan működik a dolog. Ez az én tapasztalatom, száraz,vastagszálú göndör hajon, és nem használok kencéket. Csak a hajmosáskor használok szárazság elleni sampont balzsamot, és aloés kencét.
2010. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magas páratartalom miatt göndörödik be, nem feltétlenül a vasaló hibája.
2010. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem itthon is begöndörödik 1-2 óra után. ha megyek valahova, egyszerűen belakkozom, ez a legjobb megoldás:D
2010. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is göndör hajam van ami néha begöndörödik a magas páratartalom miatt, de ez ellen szerintem nem nagyon lehet mit tenni :)

Én egyébként a gliss klur egyenesítő termékeit használom és remington márkájú a hajvasalom.

2010. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2010. aug. 24. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!