Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nivea Deep samponnal minden...

Nivea Deep samponnal minden nap lehet hajat mosni?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam a tubuson, hogy minden nap lehet használni, mivel nekem hullámos hajam van ezért ha nem mosom gyakran akkor össze vissza áll, ami olyan ápolatlan hatást kelt szerintem. Hasonló állású egyébként mint a Nagy Ervin színészé, csak nekem oldalt le van vágva rövidre.

Erre a samponra is vonatkozik az, hogy tönkreteszi a fejbőrömet, zsírosítja, roncsolja a hajamat stb?

Próbáltam sima vízzel csak leöblíteni, de ugyanolyan mintha nem csináltam volna semmit.

21/F



2019. ápr. 14. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

A sampont nem ismerem, viszont szaraz sampont vehetsz ha zsirosodik a hajad hamar

Egyebkent gondor hajapolokat ! Hajviz, hajhab stb sokmindent kitalaltak mar a gondor hajra.

2019. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!