Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Háromféle krémet kell használn...

Háromféle krémet kell használnom az arcom különböző részeire, valami más megoldás?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm ha valaki ezt végigolvassa... Egy éve abbahagytam a sminkelést és azóta 3 különböző krémet kell használnom az arcom különböző részeire, mert mindegyik más és már kezd nagyon kellemetlenné válni. Az arcbőrömet átlagosnak mondanám, nincs pattanásom vagy ekcémám. Az arcomon, orromon és az államon nagyon száraz szokott lenni a bőr, hajlamos kis darabkákban néhol hámlani, így ezekre a felületekre sok kísérletezés után "24 órás, alverde bio hamamelis és bio kamilla, nappali, érzékeny bőrre" krémet használok. A homlokom meg ezzel ellentétben folyton zsíros és nagyon zsírosodásra hajlamos a bőr, sok mindennel próbálkoztam, de nap végére mindig diszkógömb lett belőle. Végül az "Yves Rocher Arcápoló zselés krém bőrhibák ellen" vált be. A szemhéjam és a körülötte lévő bőr a legérzékenyebb az arcomon, hajlamos kiszáradni és hámlani, oda is sokat kísérleteztem és végül a "Biomed kamilla krém" vált be. Az lenne a kérdésem, hogy van-e aki küzd/küzdött hasonló problémával? Már nagyon fárasztó egyszerre 3 krémet használni, jó lenne egy univerzális krém ami minden bőrfelületemre megfelel. Kérlek azt ne írnátok, hogy használjak mattító alapozót meg púdert, mert már nem szoktam sminkelni. 28/L

2019. ápr. 16. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is vegyes az arcbőröm. Én úgy csinálom, hogy este ilyen bubis arclemosóval lemosom, aztán az eléggé szárít. Utána esti hidratálóval picit bekenem. A pofim szokott nekem hámlani ha száraz, vagy a homlokom de az egyszerte zsíros is,szóval hurrá. Reggel kenek csak a szemem alá, és a pofimra UVs krémet.
2019. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ha a homlokodra zsíros arcbőrre való tonikot használnál? Szerintem zsíros bőrre a krém csak ront.
2019. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy kozmetikust vagy bőrgyógyászt. Ha ilyen extrém a bőröd, lehet hogy ír neked valamilyen gyógyszeres krémet ami helyrehozza
2019. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!