Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pasim kopaszodik, mit tegyek?

A pasim kopaszodik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve kezdődött nála, még csak miki egeres de nagyon rossz látni, hogy ennyire zavarja és hiába mondom neki, hogy nem feltűnő és engem egyaltalán nem zavar látom rajta hogy önbizalomhiányos lett emiatt. Ha bárki megjegyzi nagyon rosszul esik neki. Volt hogy kipróbáltuk teljesen nullásra lenyírni a haját, de nem állt jól neki. Szeretne hajbeültetést, de erre egyelőre nincs keret. Van valaki aki tudna tippet adni hogy szeresse így is magát ahogy van? Esetleg bevált kence?

2019. ápr. 17. 01:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az első azért lett gondolom lepontozva, mert amiket írt, azok az örökletes hajhulláson nem segítenek semmit.
2019. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az örökletes hajhulláson csak a paróka segít.
2019. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az örökletes hajhullást csak a padló állítja meg.
2019. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bátyámnak a Helia-D termékcsaládja vált be, jobbam mint mondjuk pl. az Alpecin.
2019. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mentek a zöldek. Igen első ez "szerencsére" örökletes hajhullás. Nem keresek másikat.:D Én sajnos hiába mondok bármit, attól még magának is tetszeni akar nyilván. Igen én is gondoltam szakemberre a lelki részről, de talán nem olyan súlyos még a helyzet. Kipróbáljuk a koffeines és a hélia D-s termékcsaládot. Parókát nem akar és őszintén én sem örülnék neki. Jöhet még válasz ha valakinek bevált valami. Esetleg olyan hajnyírási technikák amik jól állnak ebben az esetben.
2019. ápr. 17. 23:43
 16/19 A kérdező kommentje:
A dr. C Tuna fokhagymás sampon nem nagyon büdös? Azért azt sem akarom hogy illatozzon mellettem.:D
2019. ápr. 17. 23:46
 17/19 anonim ***** válasza:
Szakember bevonásához miért kellene súlyos helyzet?
2019. ápr. 18. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#kérdező

Nem büdös egyáltalán, nem annyira rózsaillatú színesszagos mint az átlag sampon, de ha arra gondolsz, hagymaszaga abszolút nincs, egy gyenge "natúr" szaga van, nem marad belőle semmi, mire megszárad.

2019. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Azért mert amíg komolyabb lelki gondokat nem okoz neki addig nem fogom elküldeni pszichológushoz, magától meg pláne nem keresne fel emiatt szakembert.

Szuper. köszi a választ, kipróbáljuk.:)

2019. ápr. 18. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!