Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap új szoligépet használta...

Tegnap új szoligépet használtam, megpirultam, most hányingerem van, lehet a szolitól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este egy másik szoligépet használtam, mint eddig. 6 percre mentem csak, de ez csak a 3. szolizásom volt, nagyon fehér a bőröm. Mikor hazaértem, barnábbnak láttam magam.

Most felkeltem reggel és teljesen meg vagyok pirulva. Hányingerem van, szédelgek, úgy érzem, mindjárt elájulok. Ez most lehet a szolitól?

23/L


2019. ápr. 17. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze! Olyan mintha napszúrást kaptál volna. Nézz utána mit ajánlanak arra és alkalmazd. Legközelebb jobban vigyázz a bőrödre!
2019. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, allergiás reakció. A bőrödnek nem esett jól a szolizás.
2019. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
én is hányok a szolizott bőrtől, ez normális
2019. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!