Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen hosszabb hajam?...

Hogyan legyen hosszabb hajam? Évek óta nem nő

Figyelt kérdés
Most nagyjából a vállam alattig ér 5 cm-vel, de én szeretnék kb 10 cm-vel hosszabb hajat. Mindent csinálok amit mondanak, 3-4 havonta vágnak a végéből, nem vasalom, nem festem, mégsem nőtt évek óta. Vagy ez genetika és nem is fog? Mit csináljak?

2019. ápr. 22. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészséges vitamindús étkezés is szükséges.

[link]

2019. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj? Nekem bevált
2019. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan, hogy egy ideig megállt a növésben, de ezen lehet segíteni. Én kipróbáltam egy hajnövesztő pakolást és 2 hét alatt 2 centit nőtt a hajam, ami lássuk be nem kevés!

Recept:

Ricinusolaj

Olivaolaj

Használat:ugyanannyit keverj össze mind a 2 olajból(hajhossztól függ a mennyiség) kendd rá a hajtövekre, 5 percig az ujjaid hegyével maszírozd az olajat a fejbőrödbe(így hatásosabb) tekerj rá törölközőt vagy rakj a fejedre zuhanysapit, hagyd állni 30 percig. Ezután JÓ ALAPOSAN! Többször mosd át a hajad, ha nem mosod meg rendesen zsíros lesz nagyon!


Sok sikert!😊

2019. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!