Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok ez a frizura...

Mit gondoltok ez a frizura állhat jól kerek arccal is?

Figyelt kérdés

Elsősorban fodrászok, vagy hasonló munkakörben dolgozók/tanulók véleményére vagyok kíváncsi, de bárkiét szívesen meghallgatom :)

[link]



#arc #frizura #frufru #alternative hairstyle
2019. ápr. 22. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát ne hari, de ilyet ne csináltass, ez a divat már lecsengett :( sokkal szebb egy "normál" fazon kis extrával, pl színes melir
2019. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

1-es, tudod, a divatnál van egy sokkal fontosabb dolog, ami valakinek van, valakinek nincs. Stílus.


Nekem volt hasonlóm, nekem is kerek arcom van, nem volt rossz. Nem vagyok fodrász (bár mindig magamnak vágom a hajam :D), úgyhogy nem igazán értek ahhoz, hogy milyen arcformához mi a jó.

2019. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, ne haragudj meg a kifejezésért, de magasról szarok a divatra 😅😂

De egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszokat :3

2019. ápr. 23. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok, igazán nem bántásból írtam, én sose mertem a stílusomhoz igazodó hajat csináltatni, mert féltem hogy más megszólna, elítélne, a munka világában pedig fontos a megjelenés is (legalábbis az én szakmámban), de hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem kerek arcformához illene, már csak ha típusban hasonlót nézek, a pixi hajforma is kerek arcúaknak áll jól, ez se lehet olyan rossz, ha mégis, át lehet javítani az említett pixire
2019. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vettem bántásnak :)

Egyébként én úgy gondoltam, hogy a frufru "oldalsó hosszabb részét" hosszabbra kellene hagyni, mint ami a képen van, és elvileg akkor nem kerekítené jobban az arcom :) majd még meglátom :)

2019. ápr. 23. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Állhat jól! Nekem nagyon is kerek arcom van és nagyon hasonló hajam. Ék alakúra van vágva a frufrum, az oldalsó rész ennél kicsit hosszabb, és szélesebb, a fülemig tart. Nekem most ugyan nincsen felnyírva, de a fülemtől hátrafele eső és a fejtető rész többnyire elég nagyra van tupírozva, és es optikailag még jobban kisebbíti az arcomat.

Előtte volt felborotvált oldalra fésült hajam is, azt sem ajánlják kerek archoz, de jó nagy pajeszt hagytam mindig, és úgy nagyon is jó volt.

2019. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Egyébként a hajam eleve felborotvált, kicsit hosszabbra hagyva, csak a frufru-t gondoltam még hozzá :3

2019. ápr. 23. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!